محصولات تولیدی خود را در

سایت هایپر اپوکسی

بفروش برسانید

مجموعه آموزشی و فروشگاهی هایپر اپوکسی دارای یک چرخه کامل از یادگیری تا فروش همراه هنرمندان و علاقه مندان به صنعت هنری رزین اپوکسی می باشد و در حال ارائه  خدمات نوین در سطح کشور است.

در همین راستا از تمامی هنرمندان و علاقه مندان دعوت بعمل می آید تا با مشارکت در فروش محصولات تولیدی شان که به جهت حمایت و گسترش کسب و کار آنان می باشد با مجموعه هاپر اپوکسی که به منزله (فروشگاه آنلاین خودشان در سطح کشور) می باشد همکاری نمایند.

 
 

در بخش همکاری در فروش از مجموعه شما میتوانید با تکمیل فرم در انتهای این صفحه و پس از تایید توسط کارشناس محصولات تولیدی خود را جهت فروش در سراسر ایران برای ما ارسال نمایید و پس از فروش محصولات شما مبلغ فروش محصول خود را دریافت نمایید.

.

جهت اطلاع از شرایط همکاری لطفا  مطالب زیر را مطالعه نموده و پس از آن با کلیک در قسمت تکمیل فرم مشخصات حقیقی و مشخصات محصولات خود را جهت بررسی برای ما ارسال کنید.

شرایط و ضوابط:

1_ محصولات تولیدی میبایست از درجه کیفی مناسب برخوردار باشد و توسط کارشناس تایید گردد؛ در غیر اینصورت محصول به شما عودت خواهد گردید و هزینه عودت باربری توسط شما پرداخت میگردد که در صورت عدم تایید توسط کارشناس تولید کننده حق اعتراض ندارد.

2_ محصولات تولید شده باید با بسته بندی قابل ارسال به تمام نقاط کشور تحویل مجموعه گردد و مجموعه هیچ تعهدی نسبت به بسته بندی ندارد و در صورت غیر استاندارد بودن بسته بندی محصول به هیچ عنوان تحویل گرفته نمیشود.

3_ استفاده از هر عنوان-لوگو-شماره تماس و هر علائمی که منجر به ارتباط مصرف کننده با شما گردد ممنوع بوده و در صورت مشاهده قرارداد همکاری در فروش فسخ شده محسوب میگردد و شخص در لیست سیاه در فروشگاه محصولات هنری قرار میگیرد.

4_ عکس محصول میبایست توسط تولید کننده در زمینه سفید و در قالب مربعی شکل در زمان تحویل محصول به مجموعه بصورت فایل از طریق آیدی تلگرام hyper_epoxy@ ارسال گردد.

5_مدت زمانی که محصول تولیدی در فروشگاه اینترنتی جهت فروش در معرض نمایش قرار میگیرد محصول تولیدی در  اختیار فروشگاه خواهد بود و در صورت در خواست عودت محصول توسط تولید کننده ، محصول از فروشگاه حذف میگردد.

6_ قیمت گذاری محصولات تولیدی توسط تولید کننده محصول خواهد بود که میبایست توسط کارشناس تایید گردد و تولید کننده نباید قیمتی غیر منصفانه برای محصول خود تعیین نماید.

6_هزینه ارسال محصول برای مصرف کننده منظور میگردد و در تسویه حساب برای تولید کننده منظور نمیگردد

6-1_ تبصره: جهت در نظر گرفتن حقوق مصرف کننده به ایشان پس از تحویل کالا به مدت 48 ساعت مهلت بازدید و تست داده خواهد شد و در صورتی که ایراد فنی مورد تایید کارشناس از سوی مصرف کننده گزارش گردد که منجر به عودت کالای فروخته شده به مجموعه گردد،هزینه باربری ارسال و عودت کالا به حساب تولید کننده منظور میگردد.

7_ مبلغ فروش کالا و یا کالاهای فروش رفته پس از کسر 16 درصد سهم فروشگاه اینترنتی به تولید کننده واریز میگردد

مثال: مبلغ فروش کالای شما در فروشگاه 100.000 تومان میاشد/ سهم فروشگاه 16000 تومان و سهم تولید کننده 84000 تومان میباشد.

8_ زمان تسویه حساب پس از گذشت 14 روز کاری پس از فروش محصول تولیدی شما میباشد.

9_اطلاع رسانی فروش محصول به این ترتیب میباشد که تولید کننده میبایست خودش در بازه های زمانی متفاوت نسبت به کنترل آن از طریق وبسایت اقدام نماید که در حالت نمایش کلمه( موجود است) در صفحه محصول به معنی فروش نرفته و (نا موجود) به معنی فروش رفته میباشد.

10_ به جهت معرفی محصولات خود برای مشتریان و مصرف کنندگان خود میتوانید لینک محصول خود را در فضای مجازی انتشار بدهید.